Dėl Stock drabužių kreiptis: +370 676 00804 | +370 698 27266 | Tiekimo g. 4, Panevėžys

Nauji rūbai urmu

Nauji drabužiai

Parduodami nauji drabužiai urmu yra su etiketėmis, supakuoti į plastikinius peršviečiamus maišus. Mūsų klientams siūlome platų ir nuolatos atnaujinamą asortimentą. Pas mus rasite platų žinomų Prancūzijos, Italijos, Anglijos, Airijos, Danijos, Švedijos ir kt. Europos šalių prekinių ženklų asortimentą, kas garantuoja, kad pastovūs, nuolatiniai klientai visada ras savo pamėgtos firmos drabužių, batų ar aksesuarų. Visada rasite tiek vasaros, tiek žiemos kolekcijos prekių.

Kas yra „stock“ drabužiai?

„Stock“ drabužiai – tai nauji vyriški, moteriški, jaunimo ir vaikiški drabužiai didmeninėmis kainomis. Terminą „stock“ galima traktuoti kaip „prekės likutis“ – tai iš parduotuvių sandėlių arba gamintojų gaunami nauji drabužiai.

Kodėl mes?

Jei turite savo parduotuvę ar planuojate pradėti verslą, pas mus rasite geriausias kainas! Nesvarbu, ar tai naujų drabužių parduotuvė, išparduotuvė, ar prekiaujate dėvėtais drabužiais, įsigykite pas mus žinomų prekių ženklų drabužių didmeninėmis kainomis, o parduokite mažmeninėmis.

Galime pasiūlyti įvairių prekių ženklų drabužių, kurie suteiks gyvumo Jūsų prekių asortimentui. Tai puikus variantas, norintiems pasiūlyti savo klientams visų sezonų madingų drabužių Jam, Jai ir vaikams.

Geriausias būdas tapti mūsų klientais – atvykti pas mus ir apžiūrėti siūlomą asortimentą. Esant poreikiui, galima aptarti jums tinkamą įpakavimo ar prekių pristatymo būdą.

UAB „ERBAS“

Įmonės kodas 303438971
PVM LT100008964616
Vadovas Gintaras Stapulionis
Telefonas +37069827266
El. paštas info@erbas.lt
Tiekimo g. 4, Panevėžys LT-35100

logo_nespalvotas